Koncerty / Dzień 4

  • 10.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 11.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 12.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 13.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 14.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 15.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 16.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 17.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 18.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 19.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 20.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 21.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 22.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 23.00
  • TEATR WIELKI – OPERA NARODOWA, Pl. Teatralny 1, Warszawa

rodzaj koncertu

  • orkiestrowy
  • kameralny
  • szkolny
  • Rodzinny / wiek 6+
  • dla dzieci / wiek 0-5
  • inny
  • młodzi wykonawcy
  • sala TRANSATLANTYK
    1600 miejsc
  • sala GONDOLA
    400 miejsc
  • sala ORIENT EXPRESS
    370 miejsc
  • sala OMNIBUS
    250 miejsc
  • sala NAUTILUS
    400 miejsc
sala TRANSATLANTYK
1600 miejsc

39

11:00
Rodzinny / wiek 6+
60 min.
SZEHEREZADA NA PIASKU

Sinfonia Varsovia
Aleksandar Marković dyrygent
Katerina Barsukova animacje piaskiem
Michał Niżyński prowadzenie

 

czytaj więcej >
Dostępne bilety

45

13:00
Orkiestrowy
60 min.
MOZART W PODRÓŻY

Andrzej Krzyżanowski  flet
Nicolas Baldeyrou klarnet bassetowy
Jakub Haufa skrzypce
Sylvain Blassel harfa
Sinfonietta Cracovia
Jurek Dybał dyrygent

czytaj więcej >

50

15:15
Orkiestrowy
55 min.
ORIENT-OKCYDENT

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej
Dawid Runtz dyrygent

czytaj więcej >
Dostępne bilety

55

18:00
Orkiestrowy
75 min.
KARTKI Z NIENAPISANEGO DZIENNIKA

Sinfonietta Cracovia
Jurek Dybał  dyrygent

czytaj więcej >
Dostępne bilety

61

20:30
Orkiestrowy
75 min.
KONCERT FINAŁOWY

Diana Tishchenko skrzypce
Nicholas Angelich fortepian
Sinfonia Varsovia
Aleksandar Marković  dyrygent

czytaj więcej >
sala ORIENT EXPRESS
370 miejsc

42

12:00
Kameralny
60 min.
ZAPISKI Z PODRÓŻY

Elodie Hache sopran
Quatuor Psophos
Emmanuel Rossfelder gitara
Victor Hugo Villena bandoneon
Guy-Loup Boisneau kastaniety
Yoan Hereau fortepian

czytaj więcej >
Dostępne bilety

49

14:30
Kameralny
55 min.
POCIĄG DO FLORENCJI

Diana Tishchenko skrzypce
Anna Maria Staśkiewicz skrzypce
Mateusz Doniec altówka
Tomasz Rosiński altówka
Marcin Zdunik wiolonczela
Astrig Siranosyan wiolonczela

czytaj więcej >
Dostępne bilety

54

16:30
Młodzi Wykonawcy
80 min.
KRÓTKIE HISTORIE

Orkiestra Symfoniczna ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie
Miłosz Kula dyrygent, Orkiestra Symfoniczna ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie
Wojciech Pławner
dyrygent, Orkiestra „Józefina” Szkoły Muzycznej II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie
Tadeusz Płatek dyrygent

czytaj więcej >

59

19:15
Kameralny
55 min.
W 60 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA

Éric Lacrouts  skrzypce
Astrig Siranossian wiolonczela
Nathanaël Gouin fortepian

czytaj więcej >
sala OMNIBUS
250 miejsc

38

10:00
Dla dzieci / wiek 0-5
60 min.
Smykofonia KOSMICZNA PODRÓŻ
czytaj więcej >

40

11:15
Dla dzieci / wiek 0-5
60 min.
Smykofonia KOSMICZNA PODRÓŻ
czytaj więcej >

44

12:45
Dla dzieci / wiek 0-5
60 min.
Smykofonia KOSMICZNA PODRÓŻ
czytaj więcej >
Dostępne bilety

47

14:00
Dla dzieci / wiek 0-5
55 min.
Smykofonia KOSMICZNA PODRÓŻ
czytaj więcej >

51

16:00
Rodzinny / wiek 6+
50 min.
W TYGLU KULTUR

Mazel Tov Clarinet Quartet

 

czytaj więcej >

56

18:00
Rodzinny / wiek 6+
50 min.
W TYGLU KULTUR

Mazel Tov Clarinet Quartet

czytaj więcej >
sala NAUTILUS
400 miejsc

43

12:00
Młodzi Wykonawcy
60 min.
BAJECZNY MONIUSZKO

Orkiestra Symfoniczna ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie
Miłosz Kula
dyrygent

czytaj więcej >

48

14:00
Młodzi Wykonawcy
55 min.
GALERIA DŹWIĘKU

Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
Maciej Tomasiewicz dyrygent

czytaj więcej >

52

16:00
Młodzi Wykonawcy
55 min.
NA DĘTE MELODIE

Orkiestra Dęta PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Płocku
Grzegorz Dębski dyrygent

czytaj więcej >

57

18:00
Inny
55 min.
KUBAŃSKIE RYTMY

MIKE RIF & CUBANIA feat. JOSÉ TORRES

 

czytaj więcej >

60

20:30
Orkiestrowy
55 min.
BIG BAND SHOW

Chopin University Big Band
Piotr Kostrzewa lider / prowadzenie

 

czytaj więcej >
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu i wykonawców.
Partnerzy Szalonych Dni Muzyki