Koncerty / Dzień 3

  • 10.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 11.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 12.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 13.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 14.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 15.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 16.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 17.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 18.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 19.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 20.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 21.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 22.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 23.00
  • TEATR WIELKI – OPERA NARODOWA, Pl. Teatralny 1, Warszawa

rodzaj koncertu

  • orkiestrowy
  • kameralny
  • szkolny
  • Rodzinny / wiek 6+
  • dla dzieci / wiek 0-5
  • inny
  • młodzi wykonawcy
  • sala TRANSATLANTYK
    1600 miejsc
  • sala GONDOLA
    400 miejsc
  • sala ORIENT EXPRESS
    370 miejsc
  • sala OMNIBUS
    250 miejsc
  • sala NAUTILUS
    400 miejsc
sala TRANSATLANTYK
1600 miejsc

13

11:00
Rodzinny / wiek 6+
60 min.
W CZTERY STRONY ŚWIATA

Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent
Malina Sarnowska prowadzenie

czytaj więcej >

19

13:00
Inny
60 min.
AMERYKAŃSKIE BRZMIENIA

Chopin University Big Band
Piotr Kostrzewa lider / prowadzenie

czytaj więcej >

24

15:00
Orkiestrowy
60 min.
MOZART W OPERZE

Monika Buczkowska sopran
Szymon Komasa baryton
Orkiestra Teatru Wielkiego – Opery Narodowej
Bassem Akiki dyrygent

czytaj więcej >
Dostępne bilety

29

17:00
Orkiestrowy
60 min.
WŁOSKI CZAJKOWSKI

Diana Tishchenko skrzypce
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie
Michał Klauza dyrygent

czytaj więcej >

34

19:30
Orkiestrowy
60 min.
ŚWIAT GERSHWINA

Frank Braley  fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

czytaj więcej >
sala GONDOLA
400 miejsc

15

12:00
Kameralny
60 min.
ORIENTAL LISZT

Ihab Radwan ud, śpiew
Astrig Siranossian wiolonczela, śpiew
Nidhal Jaoua kanun, darbuka
Nathanaël Gouin fortepian

czytaj więcej >
Dostępne bilety

20

14:00
Kameralny
60 min.
ANGELICH – RECITAL

Nicholas Angelich fortepian

czytaj więcej >
Dostępne bilety

25

16:00
Kameralny
90 min.
PIEŚNI ŚWIATA

Elodie Hache sopran
Hanna Turonek flet piccolo
Andrzej Krzyżanowski flet
Arkadiusz Krupa obój
Nicolas Baldeyrou klarnet
Karol Sikora klarnet basowy
Sylvain Blassel harfa
Karol Krasiński, Katarzyna Bojaryn instrumenty perkusyjne 
Quatuor Psophos
Yoan Héreau fortepian

czytaj więcej >
Dostępne bilety

30

18:00
Kameralny
70 min.
ŁÓDZKIE KORZENIE

Wajnberg Trio
Szymon Krzeszowiec skrzypce
Arkadiusz Dobrowolski wiolonczela
Piotr Sałajczyk fortepian

czytaj więcej >

36

21:00
Kameralny
60 min.
WIELKIE TOURNÉE

Ensemble Masques
Olivier Fortin klawesyn / dyrygent
Konrad Darocha aktor

czytaj więcej >
sala ORIENT EXPRESS
370 miejsc
Dostępne bilety

16

12:00
Młodzi Wykonawcy
60 min.
PAŃSTWA-MIASTA

Orkiestra Symfoniczna OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Marcin Grabosz
dyrygent

Orkiestra SM II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie
Iwona Borcuch dyrygent

czytaj więcej >

21

14:00
Kameralny
60 min.
ZAPISKI Z PODRÓŻY

Elodie Hache sopran
Quatuor Psophos
Emmanuel Rossfelder gitara
Victor Hugo Villena bandoneon
Guy-Loup Boisneau kastaniety
Yoan Héreau fortepian

czytaj więcej >
Dostępne bilety

26

16:00
Młodzi Wykonawcy
60 min.
OBRAZKI Z PRZESZŁOŚCI

Polska Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu
Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna POSM II st. im. K. w Katowicach
Maciej Tomasiewicz dyrygent

czytaj więcej >

33

18:30
Inny
120 min.
METROPOLIS

Mateusz Smoczyński skrzypce
Krzysztof Komendarek-Tymendorf  altówka
Mat Kwiatkowski wiolonczela
Władysław „Gudonis” Komendarek instrumenty elektroniczne

 

czytaj więcej >

37

21:30
Inny
60 min.
MIKROKOSMOS

Atom String Quartet
Polska Orkiestra Kameralna

czytaj więcej >
sala NAUTILUS
400 miejsc

17

12:00
Młodzi Wykonawcy
60 min.
SUITA PRZESZŁOŚCI

Polska Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu
Maciej Tomasiewicz dyrygent

czytaj więcej >

23

14:00
Młodzi Wykonawcy
60 min.
GENIUSZ MŁODOŚCI

Sara Kwiatkowska wiolonczela
Orkiestra Symfoniczna OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Marcin Grabosz
dyrygent

czytaj więcej >

28

16:00
Młodzi Wykonawcy
60 min.
GRAJ, MÓDL SIĘ I BAW

Zuzanna Bachmińska wiolonczela
Piotr Lara fortepian
Orkiestra „Józefina” Szkoły Muzycznej II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie
Tadeusz Płatek dyrygent

czytaj więcej >

32

18:00
Młodzi Wykonawcy
60 min.
KLASYCZNY MIKS

Jan Machowski baryton
Franciszek Lewocki gitara
Orkiestra i Chór II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie
Iwona Borcuch dyrygent

czytaj więcej >

35

20:30
Inny
180 min.
SILENT DISCO

MKO dj
Michał Jabłoński dj
Jealo dj

 

czytaj więcej >
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu i wykonawców.
Partnerzy Szalonych Dni Muzyki