Realizatorzy

DYREKCJA 
René Martin dyrektor artystyczny  CREA (Centre de réalisations et d’études artistiques)  
Janusz Marynowski dyrektor ORKIESTRA SINFONIA VARSOVIA 
Ryszard Kubiak dyrektor  FUNDACJA OGRODY MUZYCZNE 

Waldemar Dąbrowski dyrektor TEATR WIELKI – OPERA NARODOWA 

REALIZATORZY

ORKIESTRA SINFONIA VARSOVIA
Aleksandra Kielan
 zastępca dyrektora
Bożena Dadej  główny księgowy
Blanka Gołaszewska kierownik festiwalu
Janusz Czyżewski kierownik ds. organizacyjnych
Natalia Daca kierownik marketingu
Szymon Maliszewski koordynator / media
Adriana Skutyńska koordynator / umowy
Marcin Gorayski umowy / producent Sali Mazur
Helena Lenkiewicz koordynator / umowy
Inga Szczerbińska wydawnictwa / www / producent Sali Kadryl
Andrzej Majerski koordynator / logistyka / garderoby
Magdalena Todynek-Jabłońska koordynator / piloci
Patrycja Kowalska  koordynator / kierowcy 
Monika Fac producent Sali Piruet
Ewa Wodzyńska bilety / zaproszenia
Anna Całusińska koordynator / wolontariusze
Robert Rolczyk logistyka / producent Sali Foxtrot
Małgorzata Tomczak biuro
Barbara Menkus biuro
Dorota Żurek
koordynator / sklep festiwalowy
Grażyna Zaręba specjalista ds. finansowych / sklep festiwalowy
Beata Andrzejewska zastępca głównego księgowego
Małgorzata Zawadzka specjalista ds. finansowych
Emilia Kuczewska specjalista ds. finansowych
Tomasz Nowakowski obsługa sceny
Maciej Stanisławczyk obsługa sceny
Ryszard Dembicki logistyka / sceny 
Krzysztof Całusinski logistyka / sceny 

CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ 
Ewa Żebrowska-Kowalska koordynator / młodzi wykonawcy
Ewelina Kliczkowska koordynator / młodzi wykonawcy

FUNDACJA SINFONIA VARSOVIA
Agata Kuchta koordynator / młodzi wykonawcy / producent Sali Arabeska

FUNDACJA OGRODY MUZYCZNE
Robert Kosim
kierownik produkcji Sali Foxtrot

FUNDACJA MUZYKA JEST DLA WSZYSTKICH
Violetta  Łabanow  kierownik projektów edukacyjnych
Piotr Łabanow koordynator projektów edukacyjnych
Julia Dmeńska  koordynator projektów edukacyjnych

TEATR WIELKI – OPERA NARODOWA
Janusz Chojecki zastępca dyrektora ds. technicznych
Sylwia Szewczyk dział organizacji imprez
Joanna Polokova kierownik biura organizacji widowni
Olga Szaykowska kierownik działu obsługi widzów
Anna Czajka dział literacki i marketingu
Katarzyna Fortuna inspicjent 
Teresa Krasnodębska inspicjent
Marzena  Domagało-Kulak inspicjent 
Jarosław Zaniewicz inspicjent
Robert Karasiński kierownik działu sceny
Marek Bielecki  kierownik sekcji eksploatacji scen
Tomasz Mierzwa kierownik działu elektrycznego / realizacja świateł 
Stanisław Zięba realizacja świateł
Tomasz Jasielec kierownik sekcji technicznej nowych technologii audiowizualnych
Piotr Majewski realizator projekcji
Marcin Dunin-Borkowski realizator video
Michał Polański  realizator dźwięku
Iwona Saczuk realizator dźwięku 
Adam Ciesielski realizator dźwięku 
Aleksandr Porakh realizator dźwięku

KONCEPCJA GRAFICZNA
LMY&R agence de communication

OPRACOWANIE GRAFICZNE
F11 Pracownia    

DRUK I PRODUKCJA
JETLINE, Leszek Marcinkowski

DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA  
Mirosław Pietruszyński

Szalone Dni Muzyki
Copyright © 2017 La Folle Journée. All rights reserved.
realizacja estinet.pl