Koncerty / 3 dzień

  • 10.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 11.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 12.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 13.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 14.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 15.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 16.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 17.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 18.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 19.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 20.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 21.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 22.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 23.00

rodzaj koncertu

  • klasyka
  • nie-klasyka
  • z Twoim udziałem
  • muzyka dawna
  • dla dzieci
  • młodzi wykonawcy
  • Teatr Wielki - Opera Narodowa
  • Plac Teatralny
  • sala Mazur
    1600 miejsc
  • sala Kadryl
    400 miejsc
  • sala ARABESKA
    370 miejsc
  • sala Piruet
    240 miejsc
  • sala Foxtrot
    400 miejsc / namiot
sala Mazur
1600 miejsc

35

11:00
60
Tańce z orkiestrą

Eitetsu Hayashi  taiko        
Sinfonia Varsovia
Bassem Akiki
dyrygent  
Marta Żabka, Sławomir Greś taniec
Ada Wdziękońska prowadzenie

czytaj więcej >

45

15:00
60
Ognisty ptak

Orkiestra Filharmonii Narodowej
Jacek Kaspszyk dyrygent

czytaj więcej >

52

18:00
60
Noce w ogrodach Hiszpanii

Luis Fernando Pérez fortepian
Vikingur Olafsson fortepian
Sinfonia Varsovia
Bassem Akiki dyrygent

czytaj więcej >
Dostępne Bilety

57

20:30
70
Koncert Finałowy

Alena Baeva skrzypce
Nelson Goerner fortepian
Sinfonia Varsovia
Eiji Oue
dyrygent    

czytaj więcej >
sala Kadryl
400 miejsc
Dostępne Bilety

36

11:00
55
Apollo i muza tańca

Apollon Musagète Quartet

czytaj więcej >

41

13:00
55
Barokowe szaleństwo

Hanna Bayodi-Hirt sopran
Ricercar Consort

Philippe Pierlot dyrygent

czytaj więcej >

46

15:00
60
Chopin i słońce Hiszpanii

Nelson Goerner fortepian

czytaj więcej >
Dostępne Bilety

50

17:00
55
Apollo i muza tańca. Czechy

Apollon Musagète Quartet

czytaj więcej >
Dostępne Bilety

54

19:00
55
Koło tańca wesołego

Dagmara Barna sopran
Zespół Instrumentów Dawnych Ars Nova
Joanna Lichorowicz, Sławomir Greś taniec
Krzysztof Owczynik kierownik artystyczny

czytaj więcej >
sala Arabeska
370 miejsc
Dostępne Bilety

39

12:00
55
Czarodziejska miłość

Orkiestra Symfoniczna ZPSM I i II st. im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej, Andrzej Kucybała dyrygent
Orkiestra Symfoniczna OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu, Marcin Grabosz dyrygent

czytaj więcej >
Dostępne Bilety

43

14:00
50
Szymanowski - Inspiracje

Kwadrofonik

czytaj więcej >
Dostępne Bilety

48

16:00
50
Symfonia o tańcu

Orkiestra Symfoniczna ZSM im. O. Kolberga w Radomiu, Przemysław Zych dyrygent
Polska Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu, Maciej Tomasiewicz dyrygent

czytaj więcej >

55

19:00
70
67,5 Minut projekt

Piotr Zabrodzki elektronika
Macio Moretti elektronika
Jan Młynarski perkusja

czytaj więcej >
sala Piruet
240 miejsc

34

10:00
45
Smykofonia „Smyki grają, smyki tańczą”

Zespół dziecięcy TUULEVIIUL
Kristi Alas
, Marius Peterson prowadzenie

czytaj więcej >

38

11:15
45
Smykofonia „Smyki grają, smyki tańczą”

Zespół dziecięcy TUULEVIIUL
Kristi Alas
, Marius Peterson prowadzenie

czytaj więcej >

40

12:30
45
Smykofonia „Smyki grają, smyki tańczą”

Zespół dziecięcy TUULEVIIUL
Kristi Alas
, Marius Peterson prowadzenie

czytaj więcej >

44

14:30
45
Szalone Podróże Muzyczne - Afryka

Trio „Wielbłądy” Sebastian Wielądek, Gwidon Cybulski, Kuba Pogorzelski oraz Ablaye Badji, Amadou „Fola” Balde

czytaj więcej >

49

16:30
45
Szalone Podróże Muzyczne - Afryka

Trio „Wielbłądy” Sebastian Wielądek, Gwidon Cybulski, Kuba Pogorzelski oraz Ablaye Badji, Amadou „Fola” Balde

czytaj więcej >

53

18:45
50
Piazzolla, Dvořák, Brahms

Agata Niewiadoma skrzypce
Orkiestra ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi
Zespół tancerzy OSB im. F. Parnella w Łodzi 
Grzegorz Wierus  dyrygent

czytaj więcej >
sala Foxtrot
400 miejsc / namiot

37

11:00
55
Boccherini, Offenbach i Jan Kazimierz

Marta Gębska skrzypce
Antoni Lichomanow  fortepian
Warszawska Orkiestra Smyczkowa im. Z. Brzewskiego ZPSM nr 1 w Warszawie
Andrzej Gębski kierownik artystyczny

czytaj więcej >

42

13:00
50
Bolero i tańce słowiańskie

Polska Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna OSM I I II st im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
Maciej Tomasiewicz dyrygent

czytaj więcej >

47

15:00
55
El amor brujo

Orkiestra Symfoniczna OSM im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Marcin Grabosz dyrygent

czytaj więcej >

51

17:00
65
DANCE!

Bartosz Kołsut akordeon
Orkiestra Symfoniczna ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
Przemysław Zych dyrygent

czytaj więcej >

56

19:00
120
Flamenco – oglądaj, słuchaj i tańcz!

Antonia Contreras  mezzosopran
Juan Ramón Caro  gitara
Anna Iberszer taniec, prowadzenie warsztatów

czytaj więcej >
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu i wykonawców.
Szalone Dni Muzyki
Copyright © 2017 La Folle Journée. All rights reserved.
realizacja estinet.pl