Koncerty / 2 dzień

  • 10.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 11.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 12.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 13.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 14.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 15.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 16.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 17.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 18.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 19.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 20.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 21.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 22.00
  • 15
  • 30
  • 45
  • 23.00

rodzaj koncertu

  • klasyka
  • nie-klasyka
  • z Twoim udziałem
  • muzyka dawna
  • dla dzieci
  • młodzi wykonawcy
  • Teatr Wielki - Opera Narodowa
  • Plac Teatralny
  • sala Mazur
    1600 miejsc
  • sala Kadryl
    400 miejsc
  • sala ARABESKA
    370 miejsc
  • sala Piruet
    240 miejsc
  • sala Foxtrot
    400 miejsc / namiot
sala Mazur
1600 miejsc

09

11:00
60 min.
Tańce z filmów polskich

Sinfonia Varsovia
Sebastian Perłowski dyrygent
Kamila Borowska, Sławomir Greś taniec
Andrzej Ferenc prowadzenie

czytaj więcej >

15

13:00
50 min.
Klasyka baletu

Orkiestra Teatru Wielkiego – Opery Narodowej
José Maria Florêncio
dyrygent

czytaj więcej >
Dostępne Bilety

20

15:00
55 min.
Symfonicznie - egzotycznie - elektronicznie

Sinfonia Varsovia
Eiji Oue dyrygent

czytaj więcej >

25

17:00
65 min.
I Got Rhythm

Chopin University Big Band
Piotr Kostrzewa dyrygent
Agnieszka Pluwak, Konrad Pruśniewski taniec
Piotr Polk narrator (opr. tekstu Malina Sarnowska)

czytaj więcej >

30

19:00
70 min.
East Side Story

Alena Baeva skrzypce
Eitetsu Hayashi taiko
Sinfonia Varsovia
Eiji Oue dyrygent

czytaj więcej >
sala Kadryl
400 miejsc

12

12:00
55 min.
Renesans Europy

Ricercar Consort
Philippe Pierlot dyrygent

czytaj więcej >

17

14:00
60 min.
Couperin, Chopin, Schubert

Iddo Bar-Shaï fortepian

czytaj więcej >

22

16:00
60 min.
Granados – tańce i melodie hiszpańskie

Luis Fernando Pérez fortepian

czytaj więcej >

27

18:00
55 min.
Barokowe szaleństwo

Hanna Bayodi-Hirt sopran
Ricercar Consort
Philippe Pierlot dyrygent

czytaj więcej >

32

21:00
75 min.
Bach i Glass po islandzku

Vikingur Ólafsson fortepian

czytaj więcej >
sala Arabeska
370 miejsc

13

12:00
55 min.
Klasyka i jazz

Krakowska Młoda Filharmonia – Orkiestra ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie / Tomasz Chmiel  dyrygent;  Szymanowski Young Power ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie / Piotr Kostrzewa  kierownik artystyczny 

czytaj więcej >

18

14:00
65 min.
Brahms, Dvořák i Jan Kazimierz

Marta Gębska skrzypce
Antoni Lichomanow  fortepian
Warszawska Orkiestra Smyczkowa im. Z. Brzewskiego ZPSM nr 1 w Warszawie
Andrzej Gębski kierownik artystyczny

Orkiestra Symfoniczna ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie
Zygmunt Nitkiewicz
dyrygent

czytaj więcej >

23

16:00
50 min.
Tańce nie tylko krakowskie

Michel Lethiec klarnet
Sinfonietta Cracovia 
Jurek Dybał dyrygent

czytaj więcej >

28

18:00
50 min.
Gershwin w Warszawie

Michel Lethiec klarnet
Sinfonietta Cracovia 
Jurek Dybał dyrygent

czytaj więcej >

33

21:00
55 min.
Flamenco - oglądaj i słuchaj!

Antonia Contreras  mezzosopran
Juan Ramón Caro  gitara
Polska Orkiestra Kameralna
Sebastian Perłowski dyrygent
Magda Navarrete taniec 

czytaj więcej >
sala Piruet
240 miejsc

08

10:00
45 min.
Smykofonia „My jesteśmy krasnoludki”
czytaj więcej >

10

11:15
45 min.
Smykofonia „My jesteśmy krasnoludki”
czytaj więcej >

14

12:30
45 min.
Smykofonia „My jesteśmy krasnoludki”
czytaj więcej >

19

14:30
45 min.
Szalone Podróże Muzyczne - Polska

Podróż z Kusym Jankiem i Teatrem „Słuchaj uchem” w magiczny świat polskiej muzyki tradycyjnej

czytaj więcej >

24

16:30
45 min.
Szalone Podróże Muzyczne - Polska

Podróż z Kusym Jankiem i Teatrem „Słuchaj uchem” w magiczny świat polskiej muzyki tradycyjnej

czytaj więcej >
Dostępne Bilety

29

18:30
90 min.
Body Music
czytaj więcej >
sala Foxtrot
400 miejsc / namiot

11

11:30
50 min.
Brahms, Dvořák i „Skrzypek na dachu”

Karol Mastalerz saksofon
Orkiestra Symfoniczna ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie
Zygmunt Nitkiewicz dyrygent

czytaj więcej >

16

13:30
55 min.
Czajkowski, Fauré, Strauss

Joanna Malinowska skrzypce
Krakowska Młoda Filharmonia – Orkiestra
ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
Tomasz Chmiel  dyrygent

czytaj więcej >

21

15:30
50 min.
Góralskie Bolero

Alicja Matuszczyk obój
Orkiestra  Symfoniczna ZPSM I i II st. im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej
Andrzej Kucybała  dyrygent

czytaj więcej >

26

17:30
45 min.
Mozart po bułgarsku

Vassilena Serafimova marimba
Thomas Enhco fortepian 

czytaj więcej >

31

19:30
120 min.
Potańcówka – Muzyka bałkańska

Bum Bum Orkestar
Zespół Iglika taniec

czytaj więcej >
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu i wykonawców.
Szalone Dni Muzyki
Copyright © 2017 La Folle Journée. All rights reserved.
realizacja estinet.pl